Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu
 • Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu
 • Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu
 • Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu
 • Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu
 • Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu
Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu
Eskişehir Hareketli Ayvalık Tekne Turu
Siz değerli misafirlerimiz ile saat 02.00 da Hasan Polatkan Migros önünde buluşma ardından aracımız hareket ediyor. Yolda vereceğimiz molalar ardından Balıkesir üzerinden sabah saatlerinde Edremit’e varıyoruz. Edremit’te doğanın bizlere sunduğu organik zeytin, zeytinyağının ve köy ürünleriyle zenginleştirilmiş yöresel köy kahvaltımızı alıyoruz. Bol oksijenli Köy kahvaltımızın ardından, Ayva...

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 02.00 da Hasan Polatkan Migros önünde buluşma ardından aracımız hareket ediyor. Yolda vereceğimiz molalar ardından Balıkesir üzerinden sabah saatlerinde Edremit’e varıyoruz. Edremit’te doğanın bizlere sunduğu organik zeytin, zeytinyağının ve köy ürünleriyle zenginleştirilmiş yöresel köy kahvaltımızı alıyoruz. Bol oksijenli Köy kahvaltımızın ardından, Ayvalıya doğru yola çıkıyoruz. Ayvalık’ta isteyen misafirlerimiz Sarımsaklı Plajının incekum denizinde yüzme molası verip gün içerisinde deniz ve güneşin tadını çıkarabilirler. Arzu eden misafirlerimiz ise teknemiz ile birlikte bölgenin bakir koylarında yüzme molalarıyla birlikte tüm gün eğlenceli vakit geçireceğimiz tekne turumuzda ilk adamız olan İncirli Adasıyla başlıyoruz. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek olup dilerseniz denize girme fırsatınız olacaktır. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak olup Balık, Çoban Salatası ve Makarnadan oluşan menümüz ile bir ege ziyafetine hazır olun. ( Nadiren de olsa Balık sevmeyen misafirlerimiz için alternatifli menümüz servis edilecektir.) Tekne turumuzu daha eğlenceli hale getirmek adına müzikler, animatörler eşliğinde aktiviteler ile keyfinize keyif katarak bu adadan diğer adamız geçmek için ayrılıp muhteşem güzellikteki Akvaryum Koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için demir atacak olup siz değerli misafirlerimiz yüzmenin keyfini doyasıya yaşama imkanı bulacaksınız. Burada ki yüzme molamızın sonrasında muhteşem koydan ayrılıp 3. Koyumuz olan Ortunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz ile yolumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde karada bizleri bekleyen aracımıza binerek rivayete göre şeytanın ayak izinin bulunduğu Şeytan sofrasına hareket ediyoruz. Burada Ayvalık’ın yeşil ve mavinin aşkını seyre dalıyoruz. Şeytan Sofrası gezimiz ardından geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda verilecek molalar ardından Eskişehir’e varış ve bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Covid 19 Kapsamında %50 Kapasite ile Ulaşım İmkanı

Yöresel Köy Kahvaltısı

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Rehberlik Hizmetleri

Araç İçerisinde İkramlar

Araç İçerisinde Dezenfektan , Eldiven ve Maske Kiti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

**Kişisel Harcamalar ve Tekne Turu Extradır. Tekne Turuna Katılım da Öğle Yemeği Dahildir.

AYVALIK - ŞEYTAN SOFRASI

Bölgede ki Yoğunluk ve Siz Değerli Misafirlerimizin Yüzme İsteğine Bağlı Olarak ; Her Misafirimizin Tekne Turuna Katılmak İstememesi Göz Önüne Alındığı için Sarımsaklı Plajında Gün Boyu Yüzme İmkanı Vardır.

 • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
 • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
 • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
 • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
 • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
 • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
 • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.