Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri
 • Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri
 • Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri
 • Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri
 • Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri
 • Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri
Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri

195.00 TL

Eskişehir Hareketli Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri
  Sabah saat 05.00 da Cengiz Topel Cad. bulunan ofisimiz, 05.15 de Atatürk Bulvarı Migros önünden hareket. Sabah ilk olarak kahvaltımızı yapmak üzere araç içi sıcak soğuk ikramlar eşliğinde Afyonda bulunan restoranımıza doğru gidiyoruz. Kahvaltımızı yaptığımız restoranımızda doğal organik ürünlerin alışverişini yapabilirsiniz. Kahvaltımızın hemen ardından lavantaların muhteşem rengi ve kokusu i&cce...

  Sabah saat 05.00 da Cengiz Topel Cad. bulunan ofisimiz, 05.15 de Atatürk Bulvarı Migros önünden hareket. Sabah ilk olarak kahvaltımızı yapmak üzere araç içi sıcak soğuk ikramlar eşliğinde Afyonda bulunan restoranımıza doğru gidiyoruz. Kahvaltımızı yaptığımız restoranımızda doğal organik ürünlerin alışverişini yapabilirsiniz. Kahvaltımızın hemen ardından lavantaların muhteşem rengi ve kokusu içinde huzur bulmak için Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak köyüne gidiyoruz. Burada Lavanta bahçelerinde gezerken, enfes kokular ile rahatlayıp; doğal ortamın keyfini süreceksiniz. Lavantalar arasında fotoğraf çekimi ve lavanta demetlerini toplama imkânı ardından, köy kahvesinde Lavanta dondurması ve kahvesi içmek isteyenler için kısa bir mola… Lavanta bahçeleri gezimiz sonrası, dileyenler burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânı bulacaktır. Hemen ardından Burdur gölünün eşsiz manzarası eşliğinde hemen gölün kenarında kurulmuş olan Lisinia Doğal Yaşam Köyüne ulaşıyoruz. Köydeki gönüllüler tarafından tanıtım ve kısa bir sunumun ardımdan Türkiye’nin Maldivleri Salda gölü için hareket ediyoruz. Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan Türkiye’nin Maldivleri olarak da özellikle sosyal medyada son dönemler de oldukça adından söz ettiren Salda Gölü ülkemizin en temiz gölleri listesinde birinci sıra da yer alırken; dünya listesinde bu sıralama da ise beşincidir. 184 metre derinliği olan Salda Gölü özellikle doğa tutkunları, fotoğraf çekmek isteyenler ve göl çevresinde bisiklete binerek kamp yapmak isteyenler için iyi bir seçenek. Yeşilin , bembeyaz kumların ve turkuaz renginin hakim olduğu Salda Gölün de geçireceğimiz keyifli dakikalar ardından aracımıza binerek geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz mola ardından Eskişehir’e varış ve bir başka gezimiz de görüşmek üzere vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

COVID 19 KAPSAMINDA %50 KAPASİTE İLE ULAŞIM

SABAH KAHVALTISI

REHBERLİK HİZMETLERİ

ARAÇ İÇERİSİNDE İKRAMLAR

ŞARA TURİZM MİSAFİRPERVERLİĞİ ve GÜLERYÜZÜ

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

KİŞİSEL HARCAMALAR

ÖĞLE ve DÖNÜŞ AKŞAM YEMEĞİ

FİYATA DAHİL OLDUĞU AÇIKCA BELİRTİLMEMİŞ HİZMETLER

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
19 Temmuz 2020 19 Temmuz 2020 195.00 TL
26 Temmuz 2020 26 Temmuz 2020 195.00 TL

Salda Gölü , Kuyucak Lavanta Bahçeleri , Lisinia Doğal Yaşam Köyü

 • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
 • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
 • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
 • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
 • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
 • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
 • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.