Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
APOLYONT GÖLÜ - MUDANYA - TRİLYE - CUMALIKIZIK TURU

300.00 TL

APOLYONT GÖLÜ - MUDANYA - TRİLYE - CUMALIKIZIK TURU
06:00   Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp, Eskişehir’ den hareket ediyoruz. Bozüyük üzerinden yolculuğumuza devam edip, 700 yıllık bir Osmanlı Köyü olan CUMALIKIZIK’ a ulaşıyoruz. Burada alacağımız köy kahvaltısı sonrası rehberimiz eşliğinde tarihi köyü geziyoruz. Serbest zamanda yöresel alışverişlerimizi yapıp CUMALIKIZIK’ tan ayrılıyoruz. Bursa üzer...

06:00   Hareket noktamızdan siz değerli misafirlerimizi alıp, Eskişehir’ den hareket ediyoruz. Bozüyük üzerinden yolculuğumuza devam edip, 700 yıllık bir Osmanlı Köyü olan CUMALIKIZIK’ a ulaşıyoruz. Burada alacağımız köy kahvaltısı sonrası rehberimiz eşliğinde tarihi köyü geziyoruz. Serbest zamanda yöresel alışverişlerimizi yapıp CUMALIKIZIK’ tan ayrılıyoruz. Bursa üzerinden kısa ve zevkli bir yolculuk ile MUDANYA’ dayız. İlk durağımız MUDANYA MÜTAREKE EVİ ve ANITI’ nı geziyoruz. Ardından Tarihi Tren Garı’ nı – Tahir Paşa Konağı’ nı – Kumyaka Kilisesi gezip MUDANYA’ dan ayrılıyoruz. Kısa bir yolculukla şirin bir balıkçı kasabası “ZEYTİNBAĞI” şimdi ki adıyla TİRİLYE’ deyiz. Taş Mektebi – Fatih Camii – Dündar Evi – Eski Rum Evleri’ ni ve çarşısını geziyoruz. Serbest zaman… Tirilye çarşısında “Sabun – Şarap – Zeytin” doyasıya alışveriş imkanı… Öğle yemeği (EXTRA). Ardından kısa bir yolculuk ile APOLYONT Gölü’ ndeyiz… Uluabat / Gölyazı – Asırlık AĞLAYAN ÇINARLARIYaşanılacak Köy Meydanı Çay BahçeleriBizans dönemi surları… İsteyenlere Gölde Kayık Sefası… Taş kaldırımlı ve zarif köy evlerinin bulunduğu sokakları geziyoruz. Köy yeşillikler arasında... Serbest gezinti sonrası turumuzu tamamlayıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından gece ilerleyen saatlerde Eskişehir’ e varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıp, bir sonraki turlarımızda tekrar görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

- Lüks D2 belgeli araçlarla yolculuk

- Sabah Kahvaltısı – Cumalıkız / Köy Kahvaltısı

- Araç içi sıcak / soğuk içecek ikramları 

- Rehberlik hizmetleri

- ŞARA TUR misafirperverliği

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

- Müze - Ören yeri - Konaklar, vb. girişleri

- Fiyata dahil olarak belirtilmemiş tüm Hizmetler

- Öğle ve Akşam Yemekleri

- Kişisel Harcamalar

- Kayık Turu

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
10 Eylül 2022 10 Eylül 2022 300.00 ₺
25 Eylül 2022 25 Eylül 2022 300.00 ₺
09 Ekim 2022 09 Ekim 2022 300.00 ₺
22 Ekim 2022 22 Ekim 2022 300.00 ₺

GÖL YAZI - MUDANYA - TRİLYE - CUMALIKIZ

Tur Ücreti

Nakit

KİŞİ BAŞI

300 TL.

00-04 Yaş Çocuk ( Koltuk)

250 TL.

05-12 Yaş Çocuk

300 TL.

 

Not:      

a) Acenta Yol, Hava, Bölge Konaklama, ziyaretçi yoğunluğuna ve vapur saatlerine göre programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

b) Acenta katılımcı sayısına göre araç tipi /cinsini temin edebilir.

c) 00-04 yaş çocuk Sabah Kahvaltısı ebeveyn ile birliktedir. Ayrı bir servis açılmaz

  • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
  • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
  • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
  • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
  • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
  • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
  • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.