Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
 • LİKYA RÜYASI
LİKYA RÜYASI LİKYA RÜYASI LİKYA RÜYASI LİKYA RÜYASI LİKYA RÜYASI LİKYA RÜYASI LİKYA RÜYASI LİKYA RÜYASI LİKYA RÜYASI

1150.00 TL

LİKYA RÜYASI
Akyaka-Azmak Çayı-Gökova-Fethiye-Ölüdeniz-Saklıkent-Dalyan-İztuzu-Kaş-Kalkan-Kekova-Jeep Safari-Rafting Likya Rüyası - Tüm Tekne Turları Fiyata Dahil Atatürk Bulvarı Migros Önünden Hareket ve yolda vereceğimiz molalar ardından, 1.Gün:  AKYAKA - AZMAK ÇAYI - TAM GÜN GÖKOVA TEKNE TURU - SEDİR ADASI - KLEOPATRA PLAJI - AŞIKLAR YOLU Sabah saatlerinde Azmak Çayı kenar...

Akyaka-Azmak Çayı-Gökova-Fethiye-Ölüdeniz-Saklıkent-Dalyan-İztuzu-Kaş-Kalkan-Kekova-Jeep Safari-Rafting

Likya Rüyası - Tüm Tekne Turları Fiyata Dahil

Atatürk Bulvarı Migros Önünden Hareket ve yolda vereceğimiz molalar ardından,

1.Gün:  AKYAKA - AZMAK ÇAYI - TAM GÜN GÖKOVA TEKNE TURU - SEDİR ADASI - KLEOPATRA PLAJI - AŞIKLAR YOLU

Sabah saatlerinde Azmak Çayı kenarında yapacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Azmak Çayında geçireceğimiz keyifli dakikalar ardından tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. ( Gökova tekne turu ) Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidon’un sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz Gelibolu Adası, İncekum,  Lacivert Koy ve Marcus  Antonius'un  Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı Okaliptüs Ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Burada çekeceğimiz fotoğrafların ardından otobüsümüze binerek otelimize hareket ediyoruz. İlk günümüz sona eriyor, otelimize yerleşme ve serbest zaman.

**Gezimize Otele Girmeden Önce Tekne Turu ile Başlayacağımız için Misafirlerimizin Tekne de Giyecekleri Eşyaları Ayrı Bir Çantada Yanlarında Getirmeleri Rica Olunur.

2.Gün: DALYAN – KRAL MEZARLARI – ÇAMUR BANYOSU – SICAK SU KAPLICALARI - KAUNOS – CARETTA CARETTA – İZTUZU PLAJI: Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Sandras dağlarının yamaçlarını takip ederek Köyceğiz üzerinden Dalyan'a ulaşıyoruz. Burada, nehir kenarında otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen kanal teknemize biniyoruz. Antik dönemde Calbis nehri olarak geçen ve Köyceğiz gölünü Akdeniz'e bağlayan bu tatlı su kanalında yapacağımız keyifli tekne turunda 2200 yıllık Kral Mezarlarını görüyoruz. Burada rehberimizin yapacağı anlatımalar ardından tekrar muhteşem güzellikteki sazlıkların arasından yol alarak bu sefer Dünya'nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağaların yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Burada verilen yüzme molasını takiben tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz. Ardından otelimize varış ve akşam yemeği otelimizde.

3.Gün: ÖLÜDENİZ - FETHİYE SERBEST GÜN - JEEP SAFARİ – SAKLIKENT RAFTİNG: Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından dileyen misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde kalarak veya Ölüdeniz Plajına giderek plaj ve yüzme aktivitesi şeklinde geçirebilirler. Ya da misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmesi ile Saklıkent Kanyonu ve Rafting Turu ile Jeep Safari Turundan birini seçerek ( Extra ) katılım sağlayabilirler. Akşam yemeği otelimizde.

4.Gün: KALKAN – KAŞ – KEKOVA TEKNE TURU – SİMENA – BATIK ŞEHİR: Sabah otelde alınan kahvaltı ardından otelimizden hareketle, muhteşem manzaraya sahip Kalkan'a ulaşıyoruz. Güzel manzaraları takiple Türkiye'nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajını panoramik olarak görüyoruz. Bu güzel plajda kuşbakışı kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. (Yoğunluk yüzünden otopark problemi yaşanması durumunda burada durulamayabilir). Ardından Kaş istikametinden Kekova`nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü`ne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek Batık şehir tekne turuna başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası ve denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batık şehir bulunacak. Aynı zamanda Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu, Tersane Koyu gibi yerler olacak. Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek geri dönüş yoluna geçiyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir’e varış.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlar ile Ulaşım

3 Gece Otel Konaklaması

Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları ve Akşam Yemekleri

Tekne Turları

Rehberlik Hizmetleri

Seyahat Sigortası

Araç İçerisinde İkramlar

Şara Turizm Güleryüzü ve Misafirperverliği

Milli Park Giriş Ücretleri ve Otopark Ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri ve İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Otelde ve Yemeklerde Alınan İçecekler

Tüm Özel Harcamalar

Extra Olarak Belirtilen Gündüz ve Gece Turları / Organizasyonları

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri ile Şezlong ve Şemsiye Ücretleri

Kişisel Harcamalar ve Fiyata Dahil Olduğu Belirtilmemiş Hizmetler

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
24 Haziran 2021 28 Haziran 2021 1150.00 TL
01 Temmuz 2021 05 Temmuz 2021 1250.00 TL
08 Temmuz 2021 12 Temmuz 2021 1250.00 TL
29 Temmuz 2021 02 Ağustos 2021 1250.00 TL
12 Ağustos 2021 16 Ağustos 2021 1250.00 TL
26 Ağustos 2021 30 Ağustos 2021 1250.00 TL
09 Eylül 2021 13 Eylül 2021 1250.00 TL

Akyaka - Azmak Çayı - Gökova - Fethiye - Ölüdeniz - Saklıkent - Dalyan - İztuzu - Kaş - Kalkan Kekova - Jeep Safari - Rafting

Turlarımızda Kademeli Fiyat Uygulaması Bulunmaktadır. Gerçekleşen Satışlara Göre Fiyatlar Değişkenlik Gösterir.

Tekne Turlarında Verilen Yüzme Molaları Yoğunluk ve Mevsim Şartlarına Göre Değişkenlik Gösterebilir.

Gezimiz Otele Girmeden Önce ve Otelden Çıkış Günü Tekne Turları ile Gerçeleşeği İçin Misafirlerimizin Tekne de Giyecekleri Eşyaları Ayrı Bir Çantada Yanlarında Getirmeleri Rica Olunur

 • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
 • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
 • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
 • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
 • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
 • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
 • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.