Çağrı Merkezi :
0 222 221 80 89
SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
 • SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
 • SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
 • SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
 • SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
 • SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
 • SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
 • SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK

390.00 TL

SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK
GECE SAAT 02.00 DA ATATÜRK BULVARI MİGROS ÖNÜNDEN HAREKET , 1.Gün Cumartesi: Yolda vereceğimiz mola ardından sabah saatlerinde Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği, evleri, lokumu, safranı ile meşhur, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Safranbolu’ya varıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra rehberimiz eşliğinde ilk olarak Safranbolu Eski Ç...

GECE SAAT 02.00 DA ATATÜRK BULVARI MİGROS ÖNÜNDEN HAREKET ,

1.Gün Cumartesi: Yolda vereceğimiz mola ardından sabah saatlerinde Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği, evleri, lokumu, safranı ile meşhur, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Safranbolu’ya varıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra rehberimiz eşliğinde ilk olarak Safranbolu Eski Çarşısı ve Bağlar mevkiinden geçerek Safranbolu’nun yazlık kısmına ulaşıyoruz ve Hıdırlık Tepesi’nde Safranbolu manzarasıyla buluşuyoruz. Hıdırlık Tepesi’ni gördükten sonra Kaymakamlar Evi, 400 yıllık bir tarihe sahip olan Cinci Han ve Sadrazam İzzet Paşa Camii’ni ziyaret ediyoruz. Safranbolu Çarşıda vereceğimiz serbest zaman ve öğle yemeği arasından sonra közde kahvelerimizi yudumluyoruz. Ardından Demirciler ve Arasta (Yemeniciler) Çarşı’sı gezilerimizi gerçekleştiriyor, sonrasında Köprülü Mehmet Paşa Camii’ni ve caminin avlusundaki Güneş Saat’ini görüp, meşhur Safranbolu lokumu tadabileceğimiz ve alabileceğimiz Safranbolu Lokumcusu’na gidiyoruz. Sonrasında aracımıza binerek Tokatlı Kanyonu Kemerkaya Köprüsü ve Kristal Teras ı görmek için yola koyuluyoruz. Kristal Teras gezimiz ile birlikte fotoğraflarımızı çekiyor ve ardından otelimize doğru yola koyuluyoruz. Odalarımıza yerleşme ardından akşam yemeği ve serbest zaman.

2.Gün Pazar: Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Amasra gezimize başlıyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in gördüğü zaman “Lala, dünyanın gözü dedikleri bumu ola!”diye sorduğu Amazonların limanı Amasra’dayız. Amasra’da  ilk olarak Bedesten, Kale içi, Kilise camisi gezilerimizi gerçekleştirip öğle yemeği için restaurantımız da yerlerimizi alıyoruz.Tadına doyamayacağımız bir balık mönüsü ardından Amasra gezimize Liman, Ağlayan Ağaç Parkı ve Tahtacılar Çarşısı ile devam edip; alış-veriş imkanı buluyoruz. Amasra çarşısında vereceğimiz serbest zaman diliminde rehberimizin yönlendirmesi ile arzu eden misafirlerimiz hava şartlarına bağlı olarak extra düzenlenecek olan tekne gezisine katılabilirler. Rehberimizin belirleyeceği buluşma saati ardından Amasra gezimizi tamamlıyor ve Zonguldak istikametine doğru hareket ediyoruz. Panoramik Zonguldak turu sonrası Türkiye’nin en güzel mağaralarından olan GÖKGÖL Mağarasına ulaşıyoruz. Değişik renkte ve şekillerde Damlataş oluşumları yönünden zengin olan mağarayı gezdiğinizde büyüleneceksiniz. Zonguldak’tan ayrıldıktan sonra geri dönüş yoluna koyuluyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından Eskişehir’ e varış ve bir başka ŞARA TURİZM gezisinde görüşmek dileğiyle vedalaşma.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

LÜKS ARAÇLAR İLE ULAŞIM
1 GECE OTEL KONAKLAMASI - Safranbolu / Amasra
1.GÜN OTELDE SET MENÜ AKŞAM YEMEĞİ
2.GÜN OTELDE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI
REHBERLİK HİZMETLERİ
SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

ARAÇ İÇERİSİNDE İKRAMLAR
ŞARA TURİZM GÜLERYÜZÜ ve MİSAFİRPERVERLİĞİ

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
İLK GÜN SABAH KAHVALTISI , ÖĞLE YEMEKLERİ ve DÖNÜŞ AKŞAM YEMEĞİ
OTELDE ALINAN İÇECEKLER
FİYATA DAHİL OLDUĞU AÇIKCA BELİRTİLMEMİŞ HİZMETLER

 

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Fiyat
22 Mayıs 2021 23 Mayıs 2021 390.00 TL
29 Mayıs 2021 30 Mayıs 2021 390.00 TL
05 Haziran 2021 06 Haziran 2021 390.00 TL
12 Haziran 2021 13 Haziran 2021 390.00 TL

SAFRANBOLU AMASRA ZONGULDAK

 • 1.Araçlarımız tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, kaptanlarımız ve diğer personelimiz maskeli olacaktır.
 • 2.Araca binmeden önce misafirlerimizin ateş ölçümleri yapılacak ve normal değerlerin üzerinde çıkan misafirlerimiz tura alınmayacaktır.
 • 3.Tüm misafirlerimize sağlık kiti (Maske ve Eldiven) verilecektir.
 • 4.Araçlarımızda El dezenfektanı bulunacaktır.
 • 5.Rezervasyon esnasında misafirlerimizden HES kodu (Hayat Eve Sığar Uygulamasından alınan Sms Kodu) talep edilecektir.
 • 6.Araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında tur süresince yarı kapasiteli olacaktır.
 • 7.Gezi süresince sosyal mesafe kurallarına uygun hareket edilecektir.