Uçaklı Doğu Karadeniz Batum Tiflis Kars Erzurum Turu

Ankara

Tur Program Detayları

1.Gün Tur Güzergahı: Ankara Esenboğa Havalimanı–Trabzon–Sümela Manastırı–Uzungöl

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah 05.30’da Ankara Esenboğa Havalimanı, Anadolujet kontuarında buluşmamızın ardından, nüfus cüzdanı veya ehliyet ile Anadolujet Havayolları'na ait 07.35 Ankara Esenboğa - Trabzon uçuşu için Check - In işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1 buçuk saatlik uçuşumuzun ardından, Trabzon Havalimanına ulaşıyor ve bizleri bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşarak, turumuza başlıyoruz. İlk olarak kahvaltımızı alacağımız Sera Gölü manzaralı Akpınar Restorana gidiyoruz. Ekstra kahvaltı molamızın ardından, Maçka ilçesinde bulunan Coşan Dere kenarından Altındere Milli Parkında bulunan minibüsler ile (ekstra) Sümela Manastırı'na ulaşan patika yola çıkıyoruz, yaklaşık 350m yolculuğumuz sonrasında manastırın açık olan bölümlerini rehberimizin anlatımı eşliğinde fotoğraflıyoruz. (Not: T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon çalışmaları devam etmektedir manastırı dışarıdan fotoğraflayıp ayrılma durumumuz da olabilmektedir). Sümela Manastırı gezimizi tamamladıktan sonra Akçaabat Köftesi yemek ve yöresel birçok yemek bulacağımız Akpınar Restauranta gidiyoruz nefis yemeklerimizi yedikten sonra çaylarımızı içiyoruz ve yönümüzü Trabzon Of, Çaykara, Taşkıran güzergâhından Uzungöl’e ulaşıyoruz. Uzungöl'de yolun her iki tarafını kaplayan ağaç türleri, asma köprüleri, sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabilir yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Uzungöl'de Cam terasa çıkıyoruz ve gölü yukarıdan resmetme imkanı bulacaksınız, Dileyen misafirlerimiz için burada düzenleyeceğimiz Lustra ve Karaster Yaylaları turuna katılabilir (kişi başı ekstra) minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyor Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz, Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında görsellerde mevcut olan tepeden çekilmiş Uzungöl manzarasını fotoğraflayabilir ve o manzara eşliğinde içeceklerimizi yudumlama fırsatı bulabilirsiniz Ekstra turumuza katılmayan misafirlerimiz Uzungöl’ ün tadını çıkarabilirler, Uzungöl’e geri dönüyoruz gezinin ardından konaklama ve akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz.

Konaklama: Uzungöl

2.Gün Tur Güzergahı: Rize–Fırtına Deresi–Çat Vadisi–Ayder Yaylası

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından bu günümüzü bölgenin en güzel yaylalarını ve derelerini görmeye gideceğiz bu gezilerimizin çoğunu bölgeden kiralayacağımız minibüsler ile yapılmaktadır. İlk önce Rize ilimizin Çayeli ilçesindeki Çeçeva Köyü Çay Bahçeleri veya Ağaran Şelalesi Turu gezimiz yörenin minibüsleri ile yapılacaktır (ekstra) burada bir çok çay markasının, dizi film ve reklam çekimlerinin yapıldığı uçsuz bucaksız çay bahçelerini ziyaret ediyoruz, dev salıncak, sallanan köprü, görme imkanınız olacaktır. Ziyaretimizin sonrasında Rize’nin ilçesi olan Ardeşen’de bulunan tek HES yapılmayan Fırtına Deresinde bulunan tesisimize gidiyoruz. Pınar alabalık restoranda alacağımız bölgeye has olan kırmızı benekli alabalık, köfte tavuk mıhlama laz böreği yeme imkanı bulacağız. Yemeğimizin ardından sizler için ekstra olarak yapacağımız Karadeniz’in yükselen trendi Zipline, Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile ip aktivitesi yapılabiliyor. Fırtına Deresinde Rafting Yaklaşık 1,5 saat süren Türkiye Federasyonu tarafından uzman eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting (ekstra) ve dev salıncak eğlencesi sonrasında Çat Vadisi, Çinçiva Köprüsü, Şenyuva Köyü, ve Pokut Yaylası ve Sal Yaylasını görme imkanı bulacağımız gezimizi düzenliyoruz (ekstra) katılmak istemeyen misafirlerimiz Çamlıhemşin'de serbest olarak vakit geçirebilirler. Karadeniz turunda ben yaylalar yaylası görmeye gittim demeniz için Karadenizin en meşhur yaylasına gitmek için yola çıkıyoruz. 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası’ nda bulunan Gelintülü Şelalesi, Horon Düzlüğü gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Molamızın ardından dileyen misafirlerimiz ile bulutları ayaklarınızın altında hissedeceğiniz Huser Yaylası programımızı gerçekleştireceğiz. Karadeniz’in En Yüksek Yaylası Huser Yaylası Turu gezimiz yörenin minibüsleri ile yapılacaktır (ekstra). Bu yaylada mecazi anlamda değil gerçek anlamda bulutların üzerine çıkacaksınız. 2400 rakımı ile en yüksek Karadeniz yaylalarından bir tanesi olan Huser Yaylası gezimizde ayaklarınızın altında Palakçur, Avusor, Çeymakçur ve Kavrun Vadileri, arkanızda Karadeniz sahil şeridi, karşınızda Hazindak ve Pokut Sal sırtları, yani 0 m den 4000m ye kadar her yeri görebiliyor olacaksınız. Vaktinizin tamamını fotoğraf çekilmek için harcamamanızı tavsiye ediyoruz. Bir yere oturun ve doğanın size sunduğu bu şaheserin tadını çıkarın, unutmadan salıncağa binmeden asla dönmeyin, altınızda bulutlar, karşınızda batan güneş veya doğan güneş ile hayatınızın en özel anlarından birini yaşayacağınıza emin olabilirsiniz, katılmak istemeyen misafirlerimiz Ayder 'de serbest olarak vakit geçirebilirler, ekstra gezimizin ardından dinlenmek için otelimize hareket ediyoruz konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Konaklama: Ayder Yaylası

3.Gün Tur Güzergahı: Arhavi–Borçka-Karagöl–Hopa–Sarp Sınır Kapısı–Batum

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Artvin Borçka ilçesi sınırlarında bulunan Klaskur (Aralık) Köyü yakınlarında 18. yy da derenin önünün kapanması sonucu oluşmuş gizli bir cennet olan Dağları birbirinden büyük ustalıkla ayıran vadiler arasında yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından; muhteşem doğası ve bitki örtüsüyle Karagöl'de zamanın durmasını isteyeceğiniz anlar yaşayacağınız turumuz (ekstra) olarak yapılmaktadır. Ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz, Borçka’da serbest zaman geçirebilirler. Buradaki gezimizin ardından, Hopa'dan geçerek ülkemizi Gürcistan'a bağlayan Sarp Sınır Kapısına Çoruh Nehri'nin Karadeniz'e dökülen yerine konumlandırılmış Batum'a giriş yapıyoruz sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Batum’da bizi bekleyen aracımıza (ekstra) binerek ilk olarak küçük bir sahil kasabasında olan Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Burada Ahalsopeli ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü’nün altından Çoruh Nehri’ni seyredip, dillere destan olan Ters Ev için küçük bir fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Avrupa Meydanında göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, sonrasında Piazza Meydanı’na geçiyoruz. Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi'ni geziyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşaa edilmiş kilise aktif olarak kullanılmaktadır, Tiyatro Meydanında, altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz, Tiyatro Binası'nı, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyoruz, Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesi'ni görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp Konaklama için Batum'da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Otelimizin Casinosuna gidebilir ve şanslarını deneyebilirler. Not: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum'a üzerinde TC kimlik numarası bulunan Resimli Yeni Kimlik Kartı veya Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM'A geçişleri için Noter’den onaylı Muvavfakatname almaları gerekmektedir. Bebekler, çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Dikkat: TC Nolu Nüfus Hüviyet Cüzdanınızı seyahate çıkarken yanınıza almanızı unutmayınız. 150 TL olan çıkış ücreti misafir tarafında ödenir. Resmi olarak 01.09.2019 Tarihi itibari ile eski Nüfus Cüzdanları ile Gürcistan'a geçiş sağlanamayacaktır.

Konaklama: Batum 4 veya 5 Yıldızlı Oteller

4.Gün Tur Güzergahı: Tiflis–Opera ve Balo Tiyatrosu–Kaşveti Kilisesi–Narikala Kalesi–Gürcistan Milli Müzesi

Sabah Batum'da bulunan otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra Gürcistan'ın Başkenti olan Tiflis'e Hareket Ediyoruz, Gürcistan Parlomentosu, Kaşveti Kilisesi, Simon Janashia Museum Müzesi (Gürcistan Milli Müzesi'nin bir parçasıdır), Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademik Tiyatrosu, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilim Akademisi bulvarın üzerinde bulunmaktadır. Caddenin başladığı Özgürlük Meydanı'nı bir zamanlar Lenin Heykeli süslüyordu. Bu caddeyi gördükten sonra Narikala Kalesi ve Hamamlar bölgesine geçiyoruz. Puşkin’in bahsettiği meşhur hamamlarını gördükten sonra teleferikle Kartli Deda (Gürcü Annesi) heykelinin bulunduğu yere çıkıyoruz. Ardından restore edilen evleriyle ünlü Tiflis’in meşhur David Agmashenebeli (Marjanishvili) Caddesi'ne gidiyoruz. Burada alacağımız öğle yemeğinin ardından 1995 yılında Gürcü dirilişinin, birliğinin ve ölümsüzlüğünün sembolü olarak yapımına başlanan Sameba Manastırı'nı görüyoruz ve Mtatsminda Tepesi'nde Tiflis manzarasında kahve molası verip dinlendikten sonra Gürcü yemeklerinden oluşan özel bir menü ile Gürcü gecesi sizleri bekliyor. (Ekstra) Konaklama Tiflis’teki otelimizde.

Konaklama: Tiflis 4 veya 5 Yıldızlı Oteller

5.Gün Tur Güzergahı: Posof Türkgözü Sınır Kapısı–Ardahan–Ani Harabeleri–Kars–Kafkas Cephesi–Kafkas Gecesi

Sabah Tifliste bulunan otelimizde Kahvaltı yapıyoruz ve Gürcistan gezimizi sonlandırıyor ve yönümüzü Türkiye Sınır kapısı olan Posof Türkgözü kapısına doğru yola çıkıyoruz, Kars platolarından doğan Kura Nehri eşliğinde Kars’a doğru yola çıkıyoruz. Bakü – Tiflis - Ceyhan Boru Hattı projesinin kilit noktalarından birisi olan ve Orta çağ kaleleriyle dolu tabiat harikası olan Borjomi’den geçerek, Abhazya Türklerinin yoğun yaşadığı Akhaltsikhe şehrine, oradan da Gürcistan ile Ardahan ilimiz arasında bulunan Posof Türkgözü sınır kapısına ulaşıp burada Free Shop alış verişimizi tamamlıyor ve Kars Gezimize 1918'de Bolşevik İhtilali'nin ardından yapılan Brest-Litovsk Antlaşması ile Osmanlılar'a bırakılan Kars'tan ayrılarak Ermeni Hanedanlığı'nın başkenti olmuş, Sultan Alparslan tarafından 1064 yılında 25 günlük bir kuşatmadan sonra fethedilen Ani'ye ulaşıp, 1215 yılında Anili bir tüccar olan Tigran Honents tarafından inşa ettirilmiş Resimli Kilise, temelleri Bagratlı Kralı II. Sembat tarafından M.S. 990 yılında atılmış ancak Kral öldükten sonra eşi kraliçe Katranide tarafından 1001 yılında bitirilmiş Büyük Katedral, 1072 yılında Ebû'l Menuçehr Bey tarafından yaptırılan ve Anadoludaki ilk Türk Camisi olma özelliğini taşıyan Menuçehr Camii gezilerimizi bitirdikten sonra Kars'a ulaşıp, 1803'te Padişah III. Selim Döneminde "Yeni Tabya" ismiyle yapılmış, 1828'deki Rus saldırısının püskürtülmesi, 1855'teki Kars Zaferi'nin kazanılması ve 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sırasında savunma amaçlı kullanılmış Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi'ni gezdikten sonra Kars’ın olmazsa olmazı meşhur Kars kaşarı gravyer gibi yöresel alışveriş yapabileceğimiz mağazamıza geçiyoruz. Burada Kars kaşarı sunumu ve tadımını yaptıktan sonra alışverişimizi tamamlayarak otelimize geçiyoruz. Dileyen konuklarımız ile bölge kültürünü tanıyabileceğimiz ve yöresel yiyecekleri tadacağımız Kars' ın olmazsa olmazı Kafkas Gecesi’ne katılıyoruz. Bu akşam yapacağımız konaklama' da akşam yemeği tur ücretine dahil değildir. Kafkas Gecesi'ne katılmak istemeyen misafirlerimiz akşam yemeğini kendi imkanları ile yiyebileceklerdir. Kafkas Gecesi: Kale Kafe'de, Kafkas Gösterisi, Aşık Atışması, Canlı Müzik; Meyve Tabağı, Kabuklu Fıstık, Fırında Gartol; Piti (Bozbaş), Yöresel Çorba, Yoğurt, Pancar Turşusu, Salata, Çeçil Peyniri, Yöresel Helva (ekstra)

Konaklama: Kars / Sapran Hotel

6.Gün Tur Güzergahı: Doğu Ekspresi Tren Yolculuğu–Erzurum–Taş Han–Ankara Esenboğa Havalimanı

Turumuzun son kahvaltısını Kars'taki otelimizde yaptıktan sonra sabah saat 08.00'de bizi bekleyen Doğu Ekspresi tren yolculuğumuz için tren garına hareket ediyor Erzurum'a doğru Yola Çıkıyoruz ve yaklaşık 4-5 saatlik yolculuğumuzu trende muhteşem manzaralar eşliğinde yapıyoru. 1517 tarihinde Yavuz Sultan Selim`in Osmanlı’ya bağladığı, Anadolu'ya giriş kapısı konumundaki Erzurum'a ulaşıyoruz. Erzurum'da verilecek Öğle Yemeği Molası sonrası ile Meşhur Cağ kebabı yeme imkanı bulacaksınız ve kadayıf dolmasının tadını çıkaracaksınız. Alaattin Keykubat'ın kızı Hundi Hatun veya İlhanlı hanedanlarından Padişah Hatun tarafından yaptırılmış Çifte Minareli Medrese'yi dışarıdan izledikten sonra, 1179 yılında Saltuklu Melik Nasirüddin Muhammed Bey'in döneminde inşa edilmiş Ulu Cami'yi ziyaret ederek, 1561 yılında Kanuni Sultan Süleyman'ın sadrazamı ve aynı zamanda damadı olan Rüstem Paşa tarafından inşa ettirilmiş Taş Han'da, romatizma ağrılarına iyi geldiği bilinen, sinir sistemlerini önemli oranda güçlendiren Oltu Taşı alış verişi sonrasında Erzurum Havalimanına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. ve Uçaklı Doğu Karadeniz Batum Tiflis Kars Erzurum Turumuzu Erzurum Havalimanında Ankara' ya Dönecek siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. Sizlerin hafızlarında kalacak onlarca hatıraları ardımızda bırakarak turumuzu tamamlıyoruz. Başka bir organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Operasyon ve satış ekibi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla.

Tur Programı Hizmetlerimiz

Fiyata Dahil Olan Servisler
 • Otellerde 5 gece konaklama
 • Otellerde alınacak 5 kahvaltı
 • Otellerde 2 akşam yemeği
 • 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası (sigortambudur.com)
 • Program dahilindeki tüm çevre gezileri
 • Lüks araçlar ile ulaşım ve araç içi su ikramı
 • Feribot, otopark, otoban ve köprü ücretleri
 • Profesyonel rehberlik ve refakat hizmetleri
 • Ankara / Trabzon - XXX Hy ile eko sınıf gidiş bileti
 • Erzurum / Ankara - XXX Hy ile eko sınıf dönüş bileti
 • Kars - Erzurum arası Doğu Ekspresi tren bileti (pulman)
 • Uzungöl gezisi
 • Ayder yaylası gezisi
 • Batum gezisi
 • Tiflis gezisi
 • Kars Ani Harabeleri gezisi
 • Erzurum Çifte Minareli Medrese gezisi
 • Fiyata Dahil Olmayan Servisler
 • Tüm öğle yemekleri
 • Batum, Tiflis ve Kars'ta akşam yemekleri
 • Tüm özel harcamalar
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
 • İlk gün yöresel kahvaltı
 • Tiflis Gürcü Gecesi
 • Kars Kafkas Gecesi ve Aşık Atışması
 • Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
 • Ankara Havalimanı transferleri
 • Tur Tarih Seçimi
  Başlangıç Bitiş Fiyat
  03.03.2024 08.03.2024 10.990 TL
  10.03.2024 15.03.2024 10.990 TL
  17.03.2024 22.03.2024 10.990 TL
  24.03.2024 29.03.2024 10.990 TL
  31.03.2024 05.04.2024 10.990 TL

  Önemli Bilgi ve Hatırlatmalar

   Tur Şartnamesi

  • Turumuzun süresi 5 gece 6 gündür. Otel konaklaması 5 gece olarak gerçekleşmektedir.
  • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
  • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
  • 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  • Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
  • Triple odalarda 3. yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
  • 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
  • Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
  • Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
  • 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir.
  • Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
  • Uçaklı turlarda acentemiz, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Acentemiz, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
  • Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Acentemizin bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
  • Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Acentemizin sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
  • Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili acentemizin herhangi bir yaptırımı yoktur.
  • Erzurum Kars arası yapılacak olan Doğu Ekspresi seyahatinde Pulman (Yataksız) vagon kullanılacaktır. Yoğunluğa göre güzergah değişikliği yapılabilir.
  • Kars turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
  • Acentemiz Kars Turlarında düzenlenecek olan Kafkas Gecesi için bölgedeki yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
  • Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
  • Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
  • Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Acentemizin sorumluluğu yoktur.
  • Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizce saklıdır.
  • Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  • Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
  • Acentemiz yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
  • Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Acentemiz sorumlu değildir.
  • Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için iptal ve iadesi yapılamamaktadır.
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası misafire ait özel harcamadır)
  • Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
  • Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
  • Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
  • Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter
  • Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  Uçaklı Doğu Karadeniz Batum Tiflis Kars Erzurum Turu

   
  Ankara
  10.990 TL

  Seyahatiniz burada başlıyor